ČLÁNKY

Osmáci a děváťáci v pátek v rámci výuky fyziky navštívili jadernou elektrárnu v Dukovanech.

Anglický den

13.04.2022

V pondělí nás navštívili misijní pracovníci z Word of Life Černá Hora. Připravili si pro nás bohoslužbu se svědectvími a den plný angličtiny a her.

V úterý 5. 4. jsme společně s lektorkou pro žáky 8. a 9. ročníku uspořádali projektový den na téma Klima není prima. Žáci byli vtaženi do nelehkého problému klimatické změny na planetě a z ní vyplývajících adaptačních opatření.

V pondělí jsme se školkáčky opět byli řádit v tělocvičně, kde jsme měli tematickou aktivitu na procvičení třídění podle barev (vajíček do hnízd). Kromě spousty zábavy a vybité energie jsme také zjistili, že i když máme v hnízdě "vajíčka" od jedné barvy, mohou se lišit odstínem či velikostí, a že pokud nejsou uloženy opatrně, mohou velice snadno...

V úterý si děti z družiny vyzkoušely společně s žáky z kroužku robotiky základy práce s roboty Makeblock Codey. Robota naprogramovaly na průchod vyznačenou dráhou na podlaze a velmi si užily i nastavování různých obličejů a animací na displeji robotů.

Karneval v MŠ

25.02.2022

🥳 Dnes jsme měli ve školce karneval. Sešlo se mnoho originálních masek. Podívejte se, jak nám to slušelo. 🥳

21. února k nám opět zavítalo Medouškovo divadélko a společně jsme přivolávali jaro. Druhý den jsme se mohli při vycházce na vlastní oči přesvědčit, že se nám to povedlo!