ČLÁNKY

Proste a bude vám dáno, hledejte a naleznete, tlučte a bude vám otevřeno. (Lukáš 7:7)

Šestý ročník školní soutěže Hejtmanův pohár již odstartoval a my jsme jeho součástí 💪🏆. Hejtmanův pohár je jedinečná soutěž pro základní školy a víceletá gymnázia, která je založena na zdolávání unifikované dráhy sportovních dovedností 🏀⚽️🥅👟.

Dneska jsme s žáky splnili další část výuky tělesné výchovy ⛸️💪. Žáci si zopakovali pár základních prvků na ledě a pak je čekala volná zábava 🙃. V únoru znovu 😊.

🇨🇿Volba prezidenta - téma divadelního představení, kterého se dnes zúčastnili žáci 7.-9. ročníku. Stali se díky němu součástí debaty prezidentských kandidátů, z nichž posléze díky volebním lístkům zvolili hlavu státu. Po volbách zjistili, že tito 4 kandidáti byli naši skuteční prezidenti. Volby vyhrál kandidát č. 1, tedy Tomáš Garyk Masaryk. V...

Jako každý rok před Vánoci jsme i letos vyrazili do přírody přinést krmení lesním zvířatům. Potravu jsme nachystali do krmelce v lese u Velké Klajdovky.

V úterý jsme spolu mohli strávit požehnaný čas na vánoční besídce.🎊 Děkujeme všem za hojnou účast! 👏

Dnes navštívili žáci 7.-9.ročníku anglické divadelní představení Romeo and Juliet stvárněné studenty gymnázií z Brna a Brandýse. Jejich herecký výkon a srozumitelná angličtina měla u našich žáků úspěch.

Naše škola se opět rozhodla zapojit do 8. ročníku projektu Sněhuláci pro Afriku, jehož cílem je pomoci dětem v Africe dostat se ke vzdělání. Nejedná se o akci, při níž by se jen vybíraly peníze, ale pomoc se zde uskuteční formou hry a zábavy pro vaše děti. ⛄️ Cílem je postavit co nejvíce sněhuláků, přičemž se bude vybírat dobrovolné...

Po mikulášské nadílce nás dnes navštívila paní lektorka s programem Není bašta jako bašta.