Křesťanská škola plně akreditovaná ACSI, zařazená do sítě škol Ministerstva školství, mládeže a tělovychovy

Školní kalendář

Spolupráce na projektech

Ovoce a zelenina do škol, Mléko do škol.

Kontakt: podpora@ovocentrum.cz
Více informací zde


Prevence sedavého chování a podpora pohybové aktivity adolescentů pomocí intervence založené na sociálních normách.

Kontakt: kuzelova@krestanskaskola.cz
Více informací zde


Chuť pomáhat

Více informací zde


Vzdělávání všem

Více informací zde

Festival Jeden svět

 4.04.2016


Žáci 8. a 9. třídy se zúčastnili filmového festivalu Jeden svět.

Festival je věnovaný lidským právům. Děti zhlédly tři dokumenty. Každý dokument byl zaměřen na jinou oblast lidských práv. První dokument byl o novém přátelství mezi německou dívkou a dívkou z Albánie, která čekala v uprchlické ubytovně na nový život v Německu. Druhý dokument byl o chlapci z Barmy, který musel pracovat celý den s rodiči, aby mohl jít večer na dvě hodiny do školy, za kterou byl ale velmi vděčný. Děti nejvíce oslovil třetí dokument o norské dívce, která se věnovala tradičnímu norskému tanci halling, aby udělala radost svému nemocnému dědečkovi. 

Více filmů a informací můžete najít na stránkách www.jsns.cz